NaturaMed Pharmaceuticals

Spolupráca s Rakovina vec verejná

Spoločnosť NaturaMed Pharmaceuticals ponúka svojim zákazníkom vysoko kvalitné a čisto prírodné výživové doplnky, ktoré majú celý rad pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. V spojitosti s tým tiež zdôrazňujeme dôležitosť zdravého životného štýlu, ktorý by mal každý z nás dodržiavať.

Jedným z veľkých strašiakov modernej doby je slovo rakovina. Bez ohľadu na štádium alebo konkrétny druh ochorenia je toto slovo vždy spojené s negatívnymi pocitmi a jej výskyt môže byť práve dôsledkom zlého životného štýlu.
Keďže v našej spoločnosti pociťujeme istú sociálnu zodpovednosť, rozhodli sme sa pre silnú podporu nadácie Rakovina vec verejná, ktorá je neziskovou organizáciou, zaoberajúcou sa financovaním výskumu rakoviny. Ten prebieha v Laboratóriách experimentálnej medicíny pri Lekárskej fakulte Univerzity Palackého a vo Fakultnej nemocnici v Olomouci.
S nadáciou Rakovina vec verejná spolupracuje množstvo známych osobností, medzi ktorých patrí napríklad modelka Vlaďka Erbová, futbalista Tomáš Řepka alebo spevák Láďa Kerndl.
Vďaka tejto spolupráci a podpore zo strany partnerov sa darí každý rok prispieť nemalou sumou na výskum rakoviny a pomáhať tak v boji proti tomuto ochoreniu.

Viac o nadácii a jej aktivitách si môžete prečítať na oficiálnych stránkach nadácie.

V spoločnosti NaturaMed Pharmaceuticals sme hrdí na to, že patríme medzi hlavných partnerov tejto nadácie a prispievame tak na dôležitý výskum.

Prehľad posledných akcií nadácie:

 

24.11.2015

Benefičný kalendár 2016 pre nadáciu Rakovina vec verejná

V kalendári pre rok 2016 nájdete fotografie od riaditeľa ďalšieho generálneho partnera Rakovina vec verejná, Ing. Laszla Jankovicse, ktorý sa zaoberá fotením prírody, krajín, zvierat i makro snímkov.

 

Viac


8.11.2015

Benefičný galavečer v olomouckom NH Collection Congress Hoteli

Dňa 7.11. prebehol v olomouckom hoteli NH Collection Congress ďalší z benefičných večerov nadácie Rakovina vec verejná. NaturaMed Pharmaceuticals je jedným z generálnych partnerov nadácie, a preto je rád, že benefíciu v tomto roku svojou prítomnosťou podporili šéfkuchár hollywoodskych celebrít Roman Hadrbolec, MISS Earth 2012 Tereza Fajksová, česká MISS World 2014 Tereza Skoumalová a, samozrejme, česká MISS 2014 Gabriela Franková, ktorá bola tvárou celého večera.

 

Viac


8.9.2015

Slávnostné vyhlásenie projektu “Pošli príbeh” v Žlutých lázních v Prahe

Dňa 7.9.2015 sa v Žlutých lázních v Prahe konal už 4. ročník slávnostného vyhlásenia projektu nadácie Rakovina vec verejná – Pošli príbeh. Športovo-preventívne popoludnie prebehlo v tomto roku s názvom “Hýčkajte si svoje zdravie”. Ďakujeme za podporu osobnostiam, ktoré nadáciu Rakovina vec verejná podporili. Akcie sa zúčastnil aj český badmintonista Petr Koukal a úspešná biatlonistka a držiteľka dvoch strieborných olympijských medailí Gabriela Soukalová.

 

Viac


15.7.2015

Nový partner nadácie – Kancelária ombudsmana pre zdravie

Rodina partnerov nadácie Vec verejná sa ďalej rozrastá. K sponzorom sa pridala Kancelária ombudsmana pre zdravie. Jej zakladateľom je MUDr. Martin Jan Stránský, ktorý pracuje ako lekár a zdravotnícky poradca s medzinárodnou pôsobnosťou. Jeho služby sú bezplatné. Ponúka informácie a poradenstvo všetkým občanom – nielen pacientom, ale aj zdravotníkom a zdravotníckym zariadeniam. Hlavným cieľom Kancelárie ombudsmana pre zdravie je posunúť podmienky v zdravotníctve na takú úroveň, aby sa jedného dňa stala nadbytočnou.

 

Viac


8.7.2015

Nový partner nadácie – Právě teď! o.p.s.

Nový partner nadácie Rakovina věc veřejná. Zameraním Právě teď! o.p.s. je zmena vnímania problematiky starnutia a staroby. Každoročne organizujú akciu “ZÁŘÍME aneb Akčně Mezigeneračně”, ktorá ponúka originálny program pre všetky generácie. Populárne sú pobytové Senior Campy 55+ aj autorský aktivizačný koncept „Trénuj hlavu, trénuj telo, aby zdravé vydržali“.

 

Viac


<strong11.6.2015

Nový partner nadácie – Czechs4monte

Tím Czech4monte, ktorý štartuje v legendárnej automobilovej súťaži Rallye Monte Carlo Historique 2016 (27. januára – 3. februára) s českým Youngtimer Škodou 110L, sa stal novým partnerom nadácie Rakovina vec verejná.

 

Viac


18.5.2015

3. ročník charitatívnej jazdy Moto klubu Wanted RC

Dňa 25.4. 2015 prebehol už tretí ročník charitatívnej jazdy Moto klubu Wanted s Josefom Kašparom pre nadáciu Rakovina vec verejná. WANTED je Riding Club, ktorý vznikol ako klub priateľov cestovania na motorkách. Na vlastnú žiadosť získal náš klub povolenie nosiť označenie názvu klubu “WANTED” na chrbte vesty od českého kráľovského MC klubu Hells Angels MC.

 

Viac


14.3.2015

Recitál Edity Gruberovej podporí nadáciu Rakovina vec verejná

V Dvořákovej sieni v pražskom Rudolfíne prebehne 8. mája 2015 recitál známej slovenskej sopranistky Edity Gruberové. Na klavíri ju bude sprevádzať Peter Valentovič.

 

Viac


 14.12.2014

Benefičný kalendár 2015 pre nadáciu Rakovina vec verejná

V kalendári pre rok 2015 sa nachádza rozmanitý výber fotografií zo všetkých ročných období, a to nielen z Čiech, ale aj ďalších krajín. Cieľom objektívu fotografa sa stali zvieratá, krajiny i rastliny. V kalendári sa objavujú aj veľmi efektné makro snímky.

 

Viac


 2.12.2014

Benefičný večer v Clarion Congress Hoteli Olomouc

Dňa 29.11. 2014 sa uskutočnil benefičný večer s módnou prehliadkou Petri Ballvínovej a jej značky TIQE v Clarion Congress Hoteli Olomouc. Udalosť moderoval herec Tomáš Matonoha a hlavnou tvárou prehliadky bola Česká MISS 2014 Gabriela Franková.

Viac


 22.10.2014

Slávnostná benefícia v Trojskom zámočku Praha

Dňa 6.11. 2014 sa konala slávnostná benefícia nadácie Rakovina vec verejná v Trojskom zámočku Praha. Samostatný článok o tejto akcii nájdete tu.


10. 7. 2014

Nový partner nadácie – portál Štedrý nákup 

Vďaka najnovšiemu partnerovi nás môžete podporiť pri nakupovaní vo svojich obľúbených e-shopoch a časť z Vašej objednávky pôjde na dobročinné účely. Jediným kliknutím tak môžete darovať peniaze tam, kde sú potrebné.

Viac


2. 7. 2014

Pošli príbeh – divadelné predstavenie a stretnutie

Srdečne Vás pozývame na 5. ročník stretnutia v rámci projektu Pošli príbeh, ktoré sa bude konať v septembri v divadle Šantovka v Olomouci.
V priebehu večera sa môžete tešiť na úspešné divadelné predstavenie Košičan 3 – originálneho autorského divadla VOSTO5, hosťa večera, olomouckého patriota a muzikanta pána Richarda Pogodu. V záverečnej diskusii sa môžete porozprávať aj s pánom profesorom Vladimírom Mihálom, predsedom správnej rady nadácie Rakovina vec verejná a prednostom olomouckej Detskej kliniky v Olomouci.

Viac


30. 5. 2014

Celé Česko číta deťom

Nadácia Rakovina vec verejná podporila celoštátny projekt Celé Česko číta deťom. Dňa 29. 5. 2014 sa v olomouckom Divadle Šantovka uskutočnilo slávnostné otvorenie 4. TÝŽDŇA ČÍTANIA DEŤOM v rámci celoštátneho projektu “CELÉ ČESKO ČÍTA DEŤOM” pod záštitou Ministerstva kultúry ČR, Ministerstva školstva, mládeže a telovýchovy ČR a Národnej knižnice ČR.

Viac