VitaSolaris – vitamín D na podporu imunity

VitaSolaris – vitamín D na podporu imunity

3 minúty čítanie 1594

Kedy inokedy ponúknuť našim zákazníkom výhodnú akciu na vitamín D, než na začiatku jesene? Vyskúšajte VitaSolaris a žiadne sychravé počasie si na vás nepríde!

VitaSolaris je kvalitný vitamín D3

Podporuje imunitný systém, je dôležitý pre zdravé kosti a zuby, pretože pomáha ukladať vápnik a navyše je dobrý pre normálnu funkciu svalov. Déčko by sme skutočne mali doplňovať – v našej populácii je ho všeobecne nedostatok. 

Od jesene do jari, ale ideálne po celý rok, nám vitamín D3 pomáha zostať zdravými. Aj keď sa nám tvorí v pokožke v čase, keď je vystavená slnku, nestačí to. Syntéze vitamínu D bránia odevy, opaľovacie krémy a koniec koncov aj naša klíma, ktorá má málo slnečných dní. Preto si prečítajte o VitaSolarise viac.

Ako nám prospieva vitamín D?

Vitamín D radíme do skupiny vitamínov rozpustných v tukoch. Na to, aby bol v organizme správne využitý, potrebuje prítomnosť tukov a preto ho užívame počas jedla. V tele sa môžu vytvoriť určité zásoby vitamínu D, nie ale nadlho. Počas slnečného leta sa bohužiaľ na celú jeseň a zimu rezervy nevyrobia. 

Je dôležité, aby sme stále mali takú zásobu Déčka, z ktorej môže organizmus kedykoľvek čerpať. Svoju najväčšiu rolu hrá pre obranyschopnosť. Laicky povedané, dokáže aktivovať bunky imunitného systému vo chvíli, keď sa nás pokúša poraziť niečo, čo spôsobuje problémy. Lenže nestačí dať si vitamín D pri začínajúcom nachladnutí – funguje totiž hlavne na dlhodobom princípe. 

Pretože chceme mať odolnú imunitu po celý rok, je dobré ju aj po celý rok podporovať. Žiadny výživový doplnok nefunguje ako tabletka poslednej záchrany. Imunite pomôže aj pohyb na čerstvom vzduchu, rozumná strava a duševná pohoda. Tak na to nezabúdajte!

Pre koho je VitaSolaris vhodný

VitaSolaris obsahuje celú odporúčanú dennú dávku vitamínu D3. Ako sme spomínali, dôležité je pravidelné užívanie adekvátneho množstva a nemá zmysel ho výrazne zvyšovať, pretože pri vitamíne D3 je v krajnom prípade možné predávkovanie. 

VitaSolaris preto pri dodržaní pokynov môžu užívať už aj deti od 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy (pol tablety denne) a ostatní dospelí jednu tabletu denne. Skutočne ho odporúčame všetkým, pretože vitamínu D3 konzumujeme v strave málo a od jesene do jari ho nezískame dostatok ani vďaka slniečku. 

Vyskúšajte VitaSolaris zadarmo!

Práve teraz je najlepší čas začať pravidelne doplňovať vitamín D. Rozhodli sme sa, že vám v tom trochu pomôžeme. Preto si teraz môžete objednať ročné balenie VitaSolarisu zadarmo, len za poštovné a balné. 

Idete do toho? Nasledujte tento odkaz a objednajte si vitamín D zadarmo v priebehu pár minút.


Vitamín D3 VitaSolaris

Vitamín D3 VitaSolaris Ročné balenie

Vitamín D je dôležitý pre imunitný systém, aby ste zostali zdraví po celý rok! VitaSolaris obsahuje vitamín D3 – najúčinnejšiu formu vitamínu D.

Vaše komentáre

Gabriela Sabová

Objednávam si Vitasolaris

Pridať komentár

Sdílet

Mohlo by vás zaujímať

On-line poradňa
MUDr. Iveta Plšeková
MUDr. Iveta Plšeková
Obvodná lekárka v Petržalke

Chcete sa opýtať na naše doplnky stravy a ich užívanie, opýtajte sa v online poradni našich odborníkov z pohodlia domova.

On-line poradňa
image/svg+xml ?