NaturaMed: Spoločne tvoríme zdravší svet!

NaturaMed Pharmaceuticals je váš partner pre zdravý život. Svojich zákazníkov nevnímame len ako ďalšie číslo v tabuľke, ale ako našu súčasť. Vážime si každého z vás a sme radi, že ste s nami. Je to až neuveriteľné, ale za tých 17 rokov, čo pôsobíme na českom a slovenskom trhu, do našej rodiny vstúpilo už viac ako 2,7 milióna zákazníkov! Práve vám vďačíme za to, že sme jednotkou na trhu doplnkov stravy s omega-3 kyselinami.

Tým NaturaMed

Už dávno to ale nie sú iba omega-3 kyseliny. Portfólio produktov sa stále rozrastá a my sme radi, že si u vás naše prémiové nórske doplnky stravy nachádzajú obľubu. K Nórsku máme naozaj blízko, napriek tomu, že sídlime v Českých Budějoviciach. Naši zakladatelia a majitelia sú Nóri, a tak aj NaturaMed je založený na nórskych tradíciách, a predovšetkým na vysokých nórskych štandardoch kvality.

Tým NaturaMed

Našim cieľom nie je len čo najväčší počet predaných doplnkov stravy. Chceme sa významne podieľať na celkovom zlepšovaní zdravia celej spoločnosti. Aj z toho dôvodu ponúkame u väčšiny našich produktov možnosť vyskúšať si ich zadarmo na mesiac (niekedy aj na rok!) a snažíme sa rôznymi spôsobmi šíriť osvetu o zdravom životnom štýle a nových trendoch v oblasti zdravia. Zdravie je totiž to najcennejšie, čo máme.

Odmeny za vernosť

S našimi zákazníkmi nadväzujeme dlhodobé priateľské vzťahy. A radi ich tiež odmeňujeme:

  • Zákazníkom poskytujeme stálu zľavu 50 % na ročné balenie doplnkov stravy
  • Vyskúšanie produktov ZADARMO berieme ako samozrejmosť.
  • Možnosť mať ročnú zásobu hneď doma a zaplatiť ju postupne po mesiacoch bez poplatkov
  • Možnosť objednať si naše nové produkty ako prvý
  • Ku každému ročnému baleniu dávame zákazníkom hodnotný darček ZADARMO
  • Pravidelne súťažíme o výživové doplnky stravy na našich sociálnych sieťach.
  • Raz týždenne žrebovanie o poukazy do Kauflandu v hodnote 1000 Kč
  • 2x ročne časopis s aktuálnymi informáciami zo sveta zdravia a súťažami o hodnotné ceny
  • Súťaže pre zákazníkov scenami v hodnote 150000 Kč
NaturaMed Pharmaceuticals

Prečo zvoliť NaturaMed pharmaceuticals

Možno, že ešte nepatríte k našim zákazníkom a nie ste si istí, prečo by ste mali zvoliť práve NaturaMed. Tu je iba niekoľko dôvodov.

Zákaznický servis NaturaMed

Našim zákazníkom poskytujeme prvotriedny zákaznícky servis. Sme Vám k dispozícii okrem iného aj na zákazníckej linke +421 48 3238 000 každý pracovný deň od 8:00 do 18:00.

Logistické centrum NaturaMed

Vaša objednávka sa u nás dlho neohreje.Máme rýchle a moderné logistické centrum, vďaka ktorému sme schopní váš balíček odoslať takmer obratom.

Srdce NaturaMed

Našou hlavnou motiváciou je utužovanie zdravia celej spoločnosti vďaka kvalitným doplnkom stravy.Práve preto u nás máte možnosť vyskúšať si ich zadarmo.

Společně s více než 200 kolegy zajišťujeme, abyste od nás získali to nejlepší.
© 2024 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.