Laboratoř

O produktoch

Tu môžete nájsť všetky výstupy z testov našich produktov, ktoré si nechávame testovať nezávislým laboratóriom SVÚ Olomouc.

Je pre nás zásadné mať čo najprofesionálnejší prístup na trhu. Za najdôležitejšiu vec považujeme maximálnu možnú kvalitu produktov, a všetky súvisiace tvrdenia musia byť vedecky podložené. Z toho dôvodu zasielame námatkovo niektoré balenia produktov do Štátneho veterinárneho ústavu, hoci je to nad rámec našich povinností.

Štátny veterinárny ústav Olomouc je najvyššia odborná organizácia, ktorá sa zaoberá rozsiahlou diagnostikou potravín. V prípade našich výrobkov pravidelne testujeme jednotlivé šarže, najčastejšie potom najpredávanejší produkt OmegaMarine Forte+. Proces zahŕňa inšpekciu a následnú certifikáciu obsahu vitamínu D a nenasýtených mastných kyselín EPA a DHA na základe laboratórnych výsledkov.

V tejto sekcii nájdete výsledky týchto testovaní produktu OmegaMarine Forte +, konkrétne šarže, ktoré prichádzajú na trh od začiatku roka 2020.

Zoznam výsledkov testovania

Prihláste sa k novinkám zo sveta zdravia

image/svg+xml ?

Vážení zákazníci, vzhľadom na veľké vyťaženie dopravcov sme schopní zaručiť dodanie našich produktov do Vianoc pri objednávkach do 15.12.
Ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok.