Polární záře

Vysoko kvalitné produkty

- zdokumentovaný efekt
V tomto nádhernom a čistom prostredí na nórskych Vesteráloch žijú ľudia, ktorí pracujú na tom, aby mohli zákazníci na Slovensku okúsiť silu tunajšej prírody a posilniť tak svoje zdravie.
Vědec
GMP

Vyrábame podľa najprísnejších noriem

Keď si vyberiete niektorý z našich produktov, môžete sa spoľahnúť na to, že dostanete len tie najkvalitnejšie výživové doplnky. Všetky produkty sú vyvinuté a vyrobené podľa nórskej receptúry, čo znamená vysoké nároky na obsah, čistotu a kvalitu. Našim hlavným výrobcom je Pharmatech, ktorý je certifikovaným výrobcom v GMP a zároveň jedným z najväčších výrobcov výživových doplnkov v Nórsku.

Losos
Salfresh

Zo živej ryby získavame čerstvý olej do 75 minút

Kvalita rybieho oleja sa meria v jeho čerstvosti. Náš dodávateľ rybieho oleja Nordlaks produkuje jeden z najčerstvejších olejov na svete. Priamo z mora vylovené lososy sú prevezené na breh ešte živé. Iba 75 minút potom, čo sa dostanú na súš, sa z nich získa najčerstvejší rybí olej, ktorý používame v našich kapsulách, aby sme zaručili tú najvyššiu kvalitu.

Laboratorně testováno

Zaručený obsah OMEGA‑3

V Štátnom veterinárnom ústave v Olomouci nechávame pravidelne testovať kapsule OmegaMarine PREMIUM . Garantujeme Vám, že obsahujú také množstvo DHA a EPA omega-3 mastných kyselín, aké je uvedené na obale. Výsledky testov aktuálnych a predošlých šarží si môžete pozrieť u nás na webových stránkach u nás na webových stránkach . Ako jedna z mála spoločností, kontrolujeme každú šaržu. Môžete si byť teda istí, že Vy dostanete presne toľko, koľko je deklarovaných na obale.

Certifikátu zdravotní bezpečnosti

Spĺňame slovenské a európske predpisy

Všetky naše produkty sú navyše držiteľmi Certifikátu zdravotnej bezpečnosti vydávaného Štátnym zdravotným ústavom, ktorý potvrdzuje, že naše produkty sú nezávadné, zodpovedajú záväzným predpisom Českej republiky a európskej únie a že uvádzame na obaloch našich potravinových doplnkov pravdivé informácie. Súčasťou tohto testu je aj kontrola obsahu ťažkých kovov a toxínov.

GOED

Globálne organizácie pre EPA a DHA omega-3

Sme členom celosvetovej organizácie GOED, ktorá sa zaoberá vplyvom nenasýtených mastných kyselín omega-3 na ľudské zdravie. Jej cieľom je zvýšiť konzumáciu omega-3. Zároveň zaručuje, že členovia organizácie vyrábajú kvalitné produkty, ktorým môžu zákazníci veriť. Certifikát GOED si môžete pozrieť tu.

Orivo
ORIVO

Zaručený pôvod

Certifikácia ORIVO zaručuje, že ingrediencie v našich produktoch sú autentické a že náš olej naozaj pochádza z lososov čistých a nedotknutých arktických vôd Nórska. Toto revolučné overenie ingrediencií zaručuje úplnú autenticitu, takže máte istotu, že dostanete vysokokvalitný produkt.

Nejkoncentrovanější OMEGA-3

Najkoncentrovanejšie OMEGA‑3

Omega-3 mastné kyseliny, ktoré sú súčasťou našich kapsúl CardioMax , získavame od špičkového nórskeho výrobcu GC Rieber. Ich rad VIVO MEGA omega-3 koncentrátov prináša až 90 % koncentráciu triglyceridov z tučných rýb, ktorú vaše telo veľmi ľahko vstrebáva a získava tým potrebnú dávku nenasýtených tukov.

CalGo

Vápnik z morských zdrojov

Na výrobu doplnku Movisan používame kvalitný vápnik z morských zdrojov získavaný zdokonaleným patentovaným procesom od nórskej spoločnosti Hofseth Biocare. Vápnik z morských rýb je jedinečný a ľahšie sa vstrebáva, pretože je rovnaký ako vápnik nachádzajúci sa v našom tele.

Rybí olej LYSI

Olej z tuniakov najlepšej kvality

Žuvacie kapsuly OmegaMarine Rybičky obsahujú rybí olej LYSI tej najvyššej kvality. Vysoký obsah DHA omega-3 mastných kyselín je dôležitý najmä pre podporu vývoja a fungovania mozgu.

Zodpovědná Firma

Správame sa zodpovedne

Otázka ochrany životného prostredia je pre nás dôležitá. Preto sme sa zapojili do projektu „Zodpovedná firma”. Vzdelávame sa v oblasti triedenia a recyklácie odpadov a zároveň sa staráme o ekologickú likvidáciu obalových materiálov.

European Food Safety Authority

Zdokumentovaný efekt

Všetky naše produkty obsahujú ingrediencie so zdokumentovanými účinkami na zdravie. To prebieha pod záštitou európskeho úradu EFSA (European Food Safety Authority). Pri výrobe všetkých produktov sa držíme predpísaných noriem. To je tiež dôvod, prečo od nás môžete očakávať maximálnu možnú kvalitu.

Aquamin

Aquamin

CalciumControl obsahuje vápnik z morských zdrojov Aquamin, ktorý pochádza z červenej riasy Lithothamnium calcareum rastúcej na sopečnom morskom dne okolo pobrežia Islandu. Chladné arktické vody umožňujú miestnym riasam absorbovať to najlepšie z oceánu - viac ako 70 stopových prvkov, ktoré sú súčasťou CalciumControl. Spoločne pôsobia v ideálnej synergii na zvýšenie vstrebávania vápnika v tele.

Glucosagreen

glucosagreen

FlexiMed Active obsahuje glukosamín Glucosa Green®.Na výrobu GlucosaGreen® bol vyvinutý revolučný fermentačný proces, ktorý premieňa glukózu na glukosamín. Táto technológia ponúka mnoho výhod v porovnaní s procesom získavania glukosamínu z mäkkýšov.

On-line poradňa
MUDr. Iveta Plšeková
MUDr. Iveta Plšeková
Obvodná lekárka v Petržalke

Chcete sa opýtať na naše doplnky stravy a ich užívanie, opýtajte sa v online poradni našich odborníkov z pohodlia domova.

On-line poradňa
image/svg+xml ?