My sme NaturaMed a sme tu pre vás!

Náš tím má viac ako 30 rokov skúseností s výživovými doplnkami. Ľudské zdroje a firemná kultúra sú tajomstvom nášho úspechu.

Tým NaturaMed
Martin Kozelský

Kto stojí za NaturaMed

Naša spoločnosť je založená na nórskych tradíciách a vysokej kvalite. Zakladatelia a majitelia sú Nóri a spolu s nimi firmu riadi Martin Kozelský, ktorý je riaditeľom spoločnosti od roku 2012. Martin považuje ľudské zdravie za to najcennejšie, čo máme. Preto chce svojou prácou prispievať k posilneniu zdravia verejnosti a šíriť povedomie o výživových doplnkoch.

Martin Kozelský, Riaditeľ spoločnosti

Naša vízia
Zákaznický servis NaturaMed

Náš zákaznícky servis
– ako vám môžeme pomôcť?

Naši kvalifikovaní operátori majú dlhoročné skúsenosti a znalosti o výživových doplnkoch a ich účinkoch na zdravie. Každý deň hovoria s viac ako 4 000 zákazníkmi, ktorým odpovedajú na otázky a pomáhajú im pri výbere výživových doplnkov na mieru. Občas ale niekto volá aj preto, aby sa príjemne porozprával a naši operátori sú radi, že tu pre našich zákazníkov môžu byť.

sklad

Naše logistické centrum - moderné a veľmi rýchle!

Každý deň zabalíme okolo 7 000 balíčkov a 6 000 listov, ktoré od nás putujú priamo do rúk našich zákazníkov. Vždy máme viac ako 400 000 položiek skladom, ktoré môžeme odosielať ihneď po obdržaní objednávky. Vďaka tomu zákazníci dostanú svoje balíky čo najskôr.

Naše produkty
Spoločne s  viac ako 200 kolegami zabezpečujeme, aby ste od nás získali to najlepšie.
On-line poradňa
MUDr. Iveta Plšeková
MUDr. Iveta Plšeková
Obvodná lekárka v Petržalke

Chcete sa opýtať na naše doplnky stravy a ich užívanie, opýtajte sa v online poradni našich odborníkov z pohodlia domova.

On-line poradňa