Rybář

Staviame na 150 rokov starej nórskej tradícii v spracovaní rybieho oleja

Zdravý rybí olej bohatý na omega-3 sa v Nórsku spracováva tradičným spôsobom.
Nejprodávanější Omega-3
1

Naša história

V 90. rokoch vybudovali naši majitelia v Škandinávii úspešnú firmu s kvalitnými produktmi s omega-3. Stavali na 150 rokov starej tradícii a začali predávať rybí olej – najcennejší zdroj týchto nenasýtených mastných kyselín. V roku 2009 vstúpili aj na slovenský trh a tu sa čoskoro stali jednotkou v odbore. Dnes máme viac ako 2,7 milióna spokojných zákazníkov.

Spoznajte nášho majiteľa
2

Naša filozofia

Našou filozofiou je pomáhať ľuďom v utužovaní ich zdravia vďaka kvalitným výživovým doplnkom. Preto dávame našim zákazníkom možnosť vyskúšať si produkty zadarmo.

Používame ingrediencie, ktoré majú zdokumentovaný efekt a sú odporúčané zdravotníckymi inštitúciami. Všetky produkty sú vyvinuté a vyrobené podľa nórskej receptúry, čo znamená vysoké nároky na obsah, čistotu a kvalitu.

Naše produkty
Nejprodávanější omega-3
Vědci
3

Naša vízia

Našou víziou je byť lídrom a udávať trendy v odbore. Zameriavame sa na zdieľanie informácií týkajúcich sa zdravia a predajom výživových doplnkov. Chceme prispievať k zdraviu a pohode našich zákazníkov všetkými dostupným prostriedkami!

Odborná sekcia

Váš partner pre zdravý život

pomáháme

Zdravie je všetko!
Pomáhame tým, ktorí to potrebujú!

Viera tých menej šťastných nám nie je ľahostajná, preto sa zapájame do pomoci tým, ktorí to potrebujú. Buď darujeme naše produkty alebo finančné prostriedky.

Pomáhame
Více než 2,7 milióna spokojených zákazníků

Viac ako 2 700 000 spokojných zákazníkov v SR a ČR

Na Slovensku pôsobíme od roku 2009. V Čechách sme naše podnikanie odštartovali o 3 roky skôr. Naše produkty dohromady vyskúšalo už viac ako 2 700 000 spokojných zákazníkov, čo je dobrý dôvod, prečo sa medzi nich môžete pridať aj vy!

Prečítajte si ich príbehy
On-line poradňa
MUDr. Iveta Plšeková
MUDr. Iveta Plšeková
Obvodná lekárka v Petržalke

Chcete sa opýtať na naše doplnky stravy a ich užívanie, opýtajte sa v online poradni našich odborníkov z pohodlia domova.

On-line poradňa
image/svg+xml ?