Rybář

Nadväzujeme na 150 rokov nórskej tradície v spracovaní rybieho oleja.

Nórsko je známe svojím rybolovom a tradíciou v produkcii kvalitného a zdravého rybieho oleja bohatého na omega-3.
Více o NaturaMed
Naturamed Omega-3

Naša história

V 90. rokoch vybudovali naši majitelia úspešnú firmu s kvalitnými produktmi s omega-3. Stavali na 150 rokov starej tradícii, začali predávať rybí olej a mali veľký úspech.

V roku 2006 s týmito doplnkami stravy vstúpili na český a slovenský trh a tu sa čoskoro stali jednotkou v odbore. Dnes má NaturaMed 2,7 milióna spokojných zákazníkov.

Nejprodávanější omega-3

Ľudia konzumujú veľmi málo rýb

„Keď som v roku 1999 prvýkrát navštívil Českú republiku, hneď som sa do nej zamiloval. Atmosféra, kultúra a pohostinnosť miestnych ľudí, všetko bolo úžasné. Všimol som si ale, že Česi príliš nejedia ryby. To je oproti Nórsku veľký rozdiel.

Pretože som bol od mala vášnivý rybár, zistil som, že ryby mi chutia, ale aj to, že sú veľmi zdravé. Aj to bol dôvod, prečo som v 90. rokoch založil v Škandinávii firmu na predaj doplnkov stravy s omega-3. Čoskoro sa z nich stal veľký hit. Keď som videl, že v Česku sa ryby toľko nejedia, rozhodol som sa priviezť našu nórsku omegu aj sem.ˮ

Knut-Erik Karlsen

zakladateľ a spolumajiteľ

Nejprodávanější omega-3

Naša filozofia

Našou filozofiou je pomáhať ľuďom v utužovaní ich zdravia vďaka kvalitným doplnkom stravy. Preto dávame svojim zákazníkom možnosť vyskúšať si naše doplnky stravy zadarmo. Následne sa môžu sami čo najlepšie rozhodnúť, či budú v užívaní pokračovať dlhodobo.

Ingrediencie, ktoré používame, majú zdokumentovaný efekt a sú odporúčané zdravotníckymi inštitúciami. Všetky produkty sú vyrobené podľa nórskej receptúry a dodržiavajú vysoké nároky na kvalitu a čistotu.

Naše produkty
NaturaMed Vize

Naša vízia

Našou víziou je byť lídrom a udávať trendy v odbore. Zameriavame sa na zdieľanie informácií o zdraví a doplnkoch stravy nielen s odborníkmi, ale aj so širokou verejnosťou. Chceme prispievať k zdraviu a pohode celej spoločnosti.

NaturaMed Tým

My sme NaturaMed a sme tu pre vás!

Náš tím má viac ako 30 rokov skúseností s doplnkami stravy. Zakladáme si na férovom a ústretovom postoji ku každému zákazníkovi.

Náš tím
NaturaMed Partner pro zdraví

Zdravie je všetko!
Pomáhame potrebným!

Osudy tých menej šťastných nám nie sú ľahostajné, preto sa často zapájame do pomoci potrebným. Darujeme ako naše produkty, tak aj finančné prostriedky.

Ako pomáhame
Více než 2.7 milionu spokojených zákazníků

Viac ako 2 700 000 spokojných zákazníkov

Od nášho vstupu na český a slovenský trh v roku 2006 vyskúšalo naše produkty už viac ako 2 700 000 zákazníkov. Prečítajte si ich skúsenosti.

Prečítajte si ich príbehy
On-line poradňa
MUDr. Iveta Plšeková
MUDr. Iveta Plšeková
Obvodná lekárka v Petržalke

Chcete sa opýtať na naše doplnky stravy a ich užívanie, opýtajte sa v online poradni našich odborníkov z pohodlia domova.

On-line poradňa