V súvislosti s našimi povinnosťami vyplývajúcimi z platnej legislatívy v oblasti spotrebiteľských recenzií Vás týmto NaturaMed informuje, že recenzie uverejnené na našich webových stránkach overujeme. 

Môže však nastať prípad, keď bola recenzia získaná od zákazníka v čase, keď nám legislatíva neukladala povinnosť jej dokladania alebo sa podklady nedostali v poriadku k NaturaMed. V takom prípade nemusíme mať ihneď k dispozícii všetky podklady na okamžité doloženie, že súvisiaca recenzia bola overená postupom uvedenom v informáciách k „Overenému zákazníkovi“. 

V takom prípade sa NaturaMed pokúsi tieto podklady od zákazníka získať znova – opätovne overiť jeho recenziu, ktorú NaturaMed v minulosti poskytol, príp. získať recenziu novú tak, aby ju bolo možné doložiť. 

Do doby než sa podarí dať dohromady vyššie uvedené podklady, zostáva recenzia označená, ako „Neoverený zákazník“. V prípade, ak by sa podklady nepodarilo NaturaMed z nejakého dôvodu získať do 1 mesiaca, bude zverejnenie súvisiacej recenzie ukončené a recenzia bude odstránená.

image/svg+xml ?

Vážení zákazníci, vzhľadom na veľké vyťaženie dopravcov sme schopní zaručiť dodanie našich produktov do Vianoc pri objednávkach do 15.12.
Ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok.