Veľká letná súťaž 2021 už pozná svojich víťazov!

Pozrite sa na meno výhercu súťaže o elektrobicykel v hodnote 1500€!

Veľká letná súťaž 2021 už pozná svojich víťazov!

Pokiaľ ste sa ním nestali, nezúfajte. Dalších 19 šťastlivcov je totiž odmenených veľmi hodnotnými cenami. Zároveň by sme chceli veľmi poďakovať všetkým účastníkom súťaže.

Všetky Vaše fotografie nás potešili. Naše odporúčanie znie jasne: Cestujte po našej krásnej zemi a nezabúdajte si so sebou brať doplnky stravy od NaturaMed Pharmaceuticals. Pravidelné užívánie je dôležité a ako bonus môžete vyhrať hodnotné ceny. 

1.miesto – elektrobicykel v hodnote 1500€
Výherca:
 Jana Ščepková
Dopis: Vďaka Vašim piatim výrobkom sa môžem občas venovať môjmu milovanému tenisu pri trénovaní úžasného prasynovca. Pre mňa je to najkrajšia forma fyzickej a mentálnej dovolenky. Dlhých päť rokov som o tom mohla len snívať.

 

2. miesto – plynový gril G21 California BBQ
Výherca:  
Milan Hudec
Dopis: Toto leto sme strávili leto na chate v malebnej dedinke HYBE na Liptove, kde sme oslávili s rodinou moje šesťdesiatiny.
Využili sme pekné počasie na túry a hladanie hríbov.
Vďaka produktom od NaturaMed, ktoré užívam dlhodobo sa teším dobrému zdraviu a môžem podávať dobré výkony pri potulkách lesom a hrách s vnučkou, ktorá mi dáva občas riadne zabrať.
OmegaMarine Forte+, vitamín Ester-C a vitamín D3+ užívam pravidelne a boli mojimi spoločníkmi aj na tohtoročnej dovolenke.

 

3. miesto – kuchynský robot Sencor
Výherca:
František Kysel
Dopis:  Dobrý deň, mám rád turistiku a aj vďaka Fleximedu sa môžem pohybovať aj vo väčších horách. Táto fotka je z Julskych Álp z pod Kaninu v Slovinsku...

 

4. miesto – veľký balíček produktov
Výherca:
František Budaj
Dopis: Leto a pracu na stavbe by som si nemohol uzivat bez vasich produktov,najmä Fleximedu,ktory mi naozaj pomaha,za ktory vam dakujem,ale aj ostatnych produktov.

 

5. miesto – veľký balíček produktov
Výherca:
Štefan Bomba
Dopis:

Pre zdravie Vám dodá všetko hneď
Váš Natura Med.
Keď to všetko pekne zjem
v horách potom dovolenkujem.


6. miesto – veľký balíček produktov
Výherca:
Pavel Kováč
Dopis: V septembri dovŕšim 82 rokov. Pri pravidelnom používaní ProMan plus sa moja fyzická zdatnosť skutočne zvýšila. Zlepšenie cítim pri práci v záhrade, pri potulkách po hore, pri plávaní v jazere, aj pri turistiských cestách na bicykli.


7. miesto – veľký balíček produktov
Výherca:
Dušan Kočnár
Dopis: Už dlhší čas som skúšal rôzne produkty od rôznych výrobcov. Ale až produkty od Natura Med sa mi osvedčili. Moje problémy s kondíciou a aj zdravotný stav sa po dlhodobom užívaní rybieho tuku zlepšili. Bez problému si vyšliapem na akýkoľvek kopec v rámci turistiky alebo si na bicykli odjazdím desiatky kilometrov.  Aj moja súťažná fotka bola spravená v zmysle že ak dáš svojmu srdcu správne ingrediencie vieš zdolať aj tie najťažšie vrcholy cez Terchovské srdce v pozadí Malý a Veľký Rozsutec ktorý sme zdolali s celou rodinou po náročnej turistickej trase.


8. miesto – veľký balíček produktov
Výherca:
Juraj Delgovič
Dopis: Ano, je to pravda. Používanim ProManu sa mi zlepšila vitalitaa da sa povedat po vsetkých stránkach....Vrelo doporučujem každému kto potrebuje zlepšit svoju vitalitu a výdrž.

 

9. miesto – veľký balíček produktov
Výherca:
Janka Babjaková
Dopis: Tohtoročné leto trávim v mobilnom odberovom mieste v Banskej Štiavnici,testovaním na COVID-19. Aj vďaka vašim skvelým produktom zvládam túto pandemickú situáciu v pohode.Verím,že budúci rok vám pošlem fotografiu z peknej vysnívanej dovolenky. 


10. miesto – veľký balíček produktov
Výherca:
Jana Lesayová
Dopis: vďaka vašim produktom vitamín D3, Ester-C a OmegaMarine Forte, ktoré užívam každý deň, nemám problém držať krok so štvornohými miláčikmi  pri každodenných prechádzkach na Čachtický hrad.


 

11. miesto – malý balíček produktov
Výherca:
Marta Schreiber
Dopis: Slniecko nam krasne svieti,D vitamin dava nam, na prechadzke dobry pocit mam, ked D-3 pri sebe mam, a kazdy den si jeden dam.


12. miesto – malý balíček produktov
Výherca:
Štefan Paprčiak
Dopis: Pre mňa slovo dovolenka znamená moja chalupa a záhrada, o ktorú sa vladzem staráť hlavne vďaka vasim produktom ako napriklad FlexiMed. 

 

13.miesto –malý balíček produktov
Výherca:
Denisa Strančíková
Dopis: V lete 2020 som si pri lezení po skalách zranila koleno a potrebovala som operáciu, na ktorú som počas pandémie čakala rok. Leto som strávila rehabilitáciu.  Aj vďaka Vášmu Omega 3 doplnku, ktorý mi dodáva vitalitu, energiu a pomohol s mobilitou, už aj po dvoch mesiacoch zvládam určité zaťaženia. Dokonca som nabrala odvahu a vyskúšala “paddle boarding. Síce s roztrasenými kolenami, ale postavila som sa na prvý krát. Úžasný pocit, môct konečne vyskúšať aktivity, ktoré som doteraz nemohla. 


 

14. miesto – malý balíček produktov
Výherca:
N. Domenová
Dopis: Posielam Vam fotku z prekrasneho vyletu na Skalnatom plese, ktory som zvladla vdaka Vasmu vyzivovemu produktu FlexiMed aj napriek tomu, ze som po viacerych operaciach chrbtice.


 

15. miesto – malý balíček produktov
Výherca
: Zuzana Szaloová
Dopis: Fotka bola spravená na putnickom mieste v Batomajli, kam sme sa mohli dostať len úplne zdraví. Vdaka Fleximedu nemáme po 65-ke problémy s kĺbmi. Dokážeme sa plne venovať turistike, bicyklovať sa, liezť do hôr, čo dokazovala aj fotka. Bola spravená na strmom kopci nad mestom Baška.

 

16. miesto – malý balíček produktov
Výherca
: Alena Hozdeková
Dopis: Vďaka Vašim výrobkom sú moje mladé kostí už pevne a nebolia!

 

17. miesto – malý balíček produktov
Výherca:
Eva Podstaveková
Dopis: Či v mori, či na sopke, všade s vitamínmi z NaturaMedu!

 

18. miesto – malý balíček produktov
Výherca
: Ján Štefko
Dopis: Jedine produkty NaturaMed!

 

19. miesto – malý balíček produktov
Výherca:
Jana Šepelová
Dopis: Žiadna túra, žiaden výlet bez produktov Natura Med. Pozdrav zo Sninského kameňa a Morského oka.

 

20. miesto – malý balíček produktov
Výherca:
Mária Velebná 
Dopis: Už dlhšie užívam vaše výrobky a s jedným z nich som sa aj vyfotografovala. Myslím, že práve tento mám najradšej. napriek tomu, že o chvíľu mám 71 rokov, aktívne žijem, chodím na turistiku a venujem sa zmysluplnym veciam. Na Kojšovskú hoľu sme s priateľkou vyšli pešo, na chate Erika sme si dali chutný rezeň a išli až na jahodnú. Dokopy to bolo 21 km. 


 

On-line poradňa
MUDr. Iveta Plšeková
MUDr. Iveta Plšeková
Obvodná lekárka v Petržalke

Chcete sa opýtať na naše doplnky stravy a ich užívanie, opýtajte sa v online poradni našich odborníkov z pohodlia domova.

On-line poradňa