Lékaři
Obvodná lekárka pracujúca vo svojej súkromnej ambulancii v Bratislave.

MUDr. Iveta Plšeková

Od roku 2004 pracuje ako obvodná lekárka v Petržalke na Šustekovej ulici vo svojej súkromnej ambulancii. Jej lekárska kariéra je poznačená dlhoročnou starostlivosťou o pacientov a odborným záujmom o internú medicínu.

MUDr. Iveta Plšeková vyštudovala Gymnázium P. O. Hviezdoslava v Kežmarku, kde sa venovala vrcholovému športu, najmä zjazdovému lyžovaniu a atletike. V štúdiu potom pokračovala na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, kde v roku 1995 ukončila lekárske vzdelanie.

 

Po ukončení štúdia začala pracovať ako lekárka, najprv ako internistka a neskôr ako sekundárna lekárka v Ústave tuberkulózy a pľúcnych chorôb, kde sa stala špecialistkou v odbore vnútorné lekárstvo. Od roku 2004 pracuje ako obvodná lekárka v Petržalke na Šustekovej ulici vo svojej súkromnej ambulancii. Jej lekárska kariéra je poznačená dlhoročnou starostlivosťou o pacientov a odborným záujmom o internú medicínu. Postupne si rozšírila vzdelanie aj o výživové poradenstvo.

Obvodná lekárka pracujúca vo svojej súkromnej ambulancii v Bratislave.

Naši odborníci Vám ochotne poradia, ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa našich produktov a ich používania.

Naši zdravotní odborníci:

On-line poradňa
MUDr. Iveta Plšeková
MUDr. Iveta Plšeková
Obvodná lekárka v Petržalke

Chcete sa opýtať na naše doplnky stravy a ich užívanie, opýtajte sa v online poradni našich odborníkov z pohodlia domova.

On-line poradňa
image/svg+xml ?