hory
Janka Trebulová
Janka TrebulováŠpecialistka na zdravú výživu

Omega-3 sú vhodné aj pre budúce mamičky

Najlepším zdrojom omega-3 mastných kyslín sú ryby. Vzhľadom na veľmi nízku konzumáciu rýb na Slovensku je potrebné omega-3 mastné kyseliny dopĺňať vo forme výživových doplnkov. A práve tu má svoje miesto OmegaMarine PREMIUM. Obsahuje až 380 mg omega 3 mastných kyselín. Tie sú veľmi dôležité pre naše srdce, mozog aj zrak, no nesmieme zabudnúť ani na podporu imunitného systému.

Omega-3 pre mamičky

Nezastupiteľnú úlohu majú omega-3 mastné kyseliny aj pre budúce mamičky, kde prispievajú k správnemu vývoju mozgu u nenarodených detí. Tento úžasný účinok omega-3 mastných kyselín je podporený okrem vitamínu D aj zmesou tokoferolov (vitamín E), ktoré majú antioxidačný účinok a tiež pomáhajú predchádzať srdcovo-cievnym ochoreniam.

,,Nesmieme zabudnúť na správny pomer omega 3 mastných kyselín a ostatných nenasýtených mastných kyselín, najmä omega-6 mastných kyselín (tie majú vo zvýšenom množstve prozápalový účinok)."

Najlepší je pomer 1:1, alebo aj 1:4. Žiaľ, v našej strave často prijmeme omnoho viac omega-6 mastných kyselín, preto je potrebné doplniť tiež omega-3 mastné kyseliny v dostatočnom množstve, čo spĺňa OmegaMarine PREMIUM.

OmegaMarine PREMIUM
Zistite viac o OmegaMarine PREMIUM, prečítajte si viac o zložení a zdravotných benefitoch
Janka Trebulová
Partner
Janka TrebulováŠpecialistka na zdravú výživu
OmegaMarine PREMIUM
Zistite viac o OmegaMarine PREMIUM, prečítajte si viac o zložení a zdravotných benefitoch

Čo hovoria naši zákazníci

Partner
To, čo nosíte v sebe je vidieť aj navonok

Presne týmto mottom sa riadi obľúbená divadelná herečka, zabávačka a televízna suseda Zuzana Tlučková. V tomto čase dbá o svoje zdravie a pohodu viac ako kedykoľvek predtým. Čo je tým správnym kľúčom k jej spokojnosti?

Zuzana Tlučková
Herečka
Chcem vedieť viac
Partner
NaturaMed som si našiel sám ako zákazník

Nový produkt OmegaMarine Premium obsahuje novú generáciu omega-3 a najčerstvejší olej na svete. Ja osobne užívam 4 kapsuly denne a cítim sa dobre. Vlastne nemôžem napísať, že sa cítim lepšie ako predtým, pretože užívam omegu-3 už od roku 2006 a neviem, ako by som sa cítil bez nej. Viem len jedno, je mi dobre a neviem, čo je vreckovka. Okrem tej, ktorú si dávam do vrecka na saku.

Alexander Hemala
moderátor
Chcem vedieť viac
Partner
Snažím sa udržiavať vo forme nielen pohybom, ale aj Movisanom

Celý svet si ma pamätá ako majstra Európy z roku 1976. Bol som vtedy na vrchole svojich síl. Veľmi rád na toto obdobie spomínam. Ale nebolo by nič smutnejšie, než vidieť sám seba, že sa ako bývalý futbalový reprezentant nemôžem hýbať kvôli problémom s kĺbmi.

Antonín Panenka
Futbalista a majster Európy
Chcem vedieť viac
Overený zákazník
FlexiMed som objavil v časopise

Verím, že práve vďaka FlexiMedu, si môžem v pohode kľaknúť, čomu sa čudovali aj zdravotné sestry v nemocnici vzhľadom na môj zdravotný stav.

Štefan Šutta
Pezinok
Chcem vedieť viac
Partner
AquaMAGNESIUM – to najlepšie pre moje svaly a psychickú pohodu

AquaMagnesium užívam pravidelne preto, aby som znížil svoju únavu a vyčerpanie pri, ale aj po pretekoch, a udržal si v kondícii svoje svaly a myseľ. Všetci vieme, že víťazstvo je tiež o hlave

Filip Adel
Profesionálny cyklista a reprezentant ČR
Chcem vedieť viac
Partner
Vďaka Movisanu môžem stále pretekať na plno

Potom čo už chvíľu užívam Movisan, naozaj vnímam rozdiel a cítim, že si môžem stále robiť to, čo ma baví – pretekať v kvadriatlone a rozšíriť svoju zbierku medailí. To všetko vďaka 1 malej kapsule Movisanu každý deň!

Leoš Roušavý
majster sveta v kvadriatlone
Chcem vedieť viac
Overený zákazník
FlexiMed užívam najmä kvôli kĺbom

Mám množstvo záľub. Či už je to folklórny súbor, v ktorom účinkujem, každodenná jazda na bicykli, alebo prípadne po večeroch cvičím, čím značne svoje kĺby a celkový pohybový aparát zaťažujem.

Kamila Németová
Pezinok
Chcem vedieť viac
Overený zákazník
MemoComplex ako produkt mám veľmi rád a užívam ho pravidelne

Jedného dňa bol u mňa na návšteve kamarát, ktorý mi rozprával o produktoch od spoločnosti NaturaMed. Pamätám si, že som zavolal na zákaznícku linku, kde boli na mňa veľmi milí.

Milan Kovačovič
Trnava
Chcem vedieť viac
Overený zákazník
Už od malička mám vsugerované, že rybí olej je jednoducho zdravý.

Je to už veľmi dávno, ale pamätám si, akoby to bolo dnes, keď sme sa ako deti museli postaviť do radu a mama nám každému dávala rybí olej.

Štefánia Cardová
Trnava
Chcem vedieť viac
Overený zákazník
Vyhovuje mi, že môžem produkty splácať formou splátok

Už je to veľa rokov, čo odoberám výživové doplnky od spoločnosti NaturaMed. Už ani neviem, kde som na ponuku narazil. Každopádne tejto spoločnosti ostávam verný.

Tomáš Tešlár
Hrnčiarovce nad Parnou
Chcem vedieť viac
Overený zákazník
Bol už čas začať sa starať o svoju prostatu

Som už dôchodca, ale stále mám veľa záľub a uprednostňujem aktívne trávenie voľného času. Venujem sa záhradníctvu, ovocinárstvu a mojou ďalšou vášňou je víno a práca s ním spojená.

Michal Kapucián
Pezinok
Chcem vedieť viac
On-line poradňa
MUDr. Iveta Plšeková
MUDr. Iveta Plšeková
Obvodná lekárka v Petržalke

Chcete sa opýtať na naše doplnky stravy a ich užívanie, opýtajte sa v online poradni našich odborníkov z pohodlia domova.

On-line poradňa
image/svg+xml ?