hory
Zuzana Tlučková
Zuzana TlučkováHerečka

To, čo nosíte v sebe je vidieť aj navonok

Keď sa spätne obzriem za detstvom, moji rodičia vždy trvali na pravidelnom užívaní rybieho oleja. Ja ryby síce milujem, ale sú aj ľudia, ktorí sa rybám oblúkom vyhýbajú. V našich zemepisných šírkach je suplementovanie omega-3 výživovými doplnkami doslova nutné, a aj preto som sa rozhodla siahnuť po OmegaMarine PREMIUM. Som zvyknutá užívať dve kapsuly ráno a na večer ďalšie dve. Tak mám pokrytú jednu celú dennú dávku. Kapsuly sú plné lososového oleja, prehĺtajú sa veľmi ľahko, a pritom po nich nezostáva rybia chuť.

,,Tento produkt, som zaradila do svojej dennej rutiny."

Nástrahy chladnejšieho počasia

S jeseňou väčšinou prichádza únava a vyčerpanie. Cítim ju na sebe aj ja. V tomto období mi je taktiež nápomocná OmegaMarine PREMIUM, ktorá obsahuje navyše vitamín D, ktorý podporuje imunitný systém. Pri jej dlhodobom užívaní navyše udržuje zdravé oči i normálnu činnosť mozgu. Omega-3 je teda aktuálna celoročne a mňa osobne drží nad vodou.

V týchto dňoch skúšame tiež novú divadelnú hru Pozvánka, a verím, že aj vďaka tomuto produktu mi pôjde učenie textov oveľa rýchlejšie. Herectvo je moja srdcová záležitosť a ja viem, že svojmu srdcu dávam tú najlepšiu výživu práve vďaka OmegaMarine PREMIUM. Vďaka patentovanému procesu spracovania rybieho tuku si v sebe kapsuly uchovávajú maximálne množstvo účinných látok. Všetkým odporúčam, vyskúšať to.“

OmegaMarine PREMIUM
Zistite viac o OmegaMarine PREMIUM, prečítajte si viac o zložení a zdravotných benefitoch
Zuzana Tlučková
Partner
Zuzana TlučkováHerečka
OmegaMarine PREMIUM
Zistite viac o OmegaMarine PREMIUM, prečítajte si viac o zložení a zdravotných benefitoch

Čo hovoria naši zákazníci

Partner
NaturaMed som si našiel sám ako zákazník

Nový produkt OmegaMarine Premium obsahuje novú generáciu omega-3 a najčerstvejší olej na svete. Ja osobne užívam 4 kapsuly denne a cítim sa dobre. Vlastne nemôžem napísať, že sa cítim lepšie ako predtým, pretože užívam omegu-3 už od roku 2006 a neviem, ako by som sa cítil bez nej. Viem len jedno, je mi dobre a neviem, čo je vreckovka. Okrem tej, ktorú si dávam do vrecka na saku.

Alexander Hemala
moderátor
Chcem vedieť viac
Partner
Omega-3 sú vhodné aj pre budúce mamičky

Naša strava by mala byť pestrá a vyvážená, aby sme telu dodali všetky potrebné živiny, hlavne tie, ktoré si naše telo nedokáže vyrobiť samo.

Janka Trebulová
Špecialistka na zdravú výživu
Chcem vedieť viac
Partner
Snažím sa udržiavať vo forme nielen pohybom, ale aj Movisanom

Celý svet si ma pamätá ako majstra Európy z roku 1976. Bol som vtedy na vrchole svojich síl. Veľmi rád na toto obdobie spomínam. Ale nebolo by nič smutnejšie, než vidieť sám seba, že sa ako bývalý futbalový reprezentant nemôžem hýbať kvôli problémom s kĺbmi.

Antonín Panenka
Futbalista a majster Európy
Chcem vedieť viac
Overený zákazník
FlexiMed som objavil v časopise

Verím, že práve vďaka FlexiMedu, si môžem v pohode kľaknúť, čomu sa čudovali aj zdravotné sestry v nemocnici vzhľadom na môj zdravotný stav.

Štefan Šutta
Pezinok
Chcem vedieť viac
Partner
AquaMAGNESIUM – to najlepšie pre moje svaly a psychickú pohodu

AquaMagnesium užívam pravidelne preto, aby som znížil svoju únavu a vyčerpanie pri, ale aj po pretekoch, a udržal si v kondícii svoje svaly a myseľ. Všetci vieme, že víťazstvo je tiež o hlave

Filip Adel
Profesionálny cyklista a reprezentant ČR
Chcem vedieť viac
Partner
Vďaka Movisanu môžem stále pretekať na plno

Potom čo už chvíľu užívam Movisan, naozaj vnímam rozdiel a cítim, že si môžem stále robiť to, čo ma baví – pretekať v kvadriatlone a rozšíriť svoju zbierku medailí. To všetko vďaka 1 malej kapsule Movisanu každý deň!

Leoš Roušavý
majster sveta v kvadriatlone
Chcem vedieť viac
Overený zákazník
FlexiMed užívam najmä kvôli kĺbom

Mám množstvo záľub. Či už je to folklórny súbor, v ktorom účinkujem, každodenná jazda na bicykli, alebo prípadne po večeroch cvičím, čím značne svoje kĺby a celkový pohybový aparát zaťažujem.

Kamila Németová
Pezinok
Chcem vedieť viac
Overený zákazník
MemoComplex ako produkt mám veľmi rád a užívam ho pravidelne

Jedného dňa bol u mňa na návšteve kamarát, ktorý mi rozprával o produktoch od spoločnosti NaturaMed. Pamätám si, že som zavolal na zákaznícku linku, kde boli na mňa veľmi milí.

Milan Kovačovič
Trnava
Chcem vedieť viac
Overený zákazník
Už od malička mám vsugerované, že rybí olej je jednoducho zdravý.

Je to už veľmi dávno, ale pamätám si, akoby to bolo dnes, keď sme sa ako deti museli postaviť do radu a mama nám každému dávala rybí olej.

Štefánia Cardová
Trnava
Chcem vedieť viac
Overený zákazník
Vyhovuje mi, že môžem produkty splácať formou splátok

Už je to veľa rokov, čo odoberám výživové doplnky od spoločnosti NaturaMed. Už ani neviem, kde som na ponuku narazil. Každopádne tejto spoločnosti ostávam verný.

Tomáš Tešlár
Hrnčiarovce nad Parnou
Chcem vedieť viac
Overený zákazník
Bol už čas začať sa starať o svoju prostatu

Som už dôchodca, ale stále mám veľa záľub a uprednostňujem aktívne trávenie voľného času. Venujem sa záhradníctvu, ovocinárstvu a mojou ďalšou vášňou je víno a práca s ním spojená.

Michal Kapucián
Pezinok
Chcem vedieť viac
On-line poradňa
MUDr. Iveta Plšeková
MUDr. Iveta Plšeková
Obvodná lekárka v Petržalke

Chcete sa opýtať na naše doplnky stravy a ich užívanie, opýtajte sa v online poradni našich odborníkov z pohodlia domova.

On-line poradňa
image/svg+xml ?