hory
Zuzana Tlučková
Zuzana TlučkováHerečka

To, čo nosíte v sebe je vidieť aj navonok

Keď sa spätne obzriem za detstvom, moji rodičia vždy trvali na pravidelnom užívaní rybieho oleja. Ja ryby síce milujem, ale sú aj ľudia, ktorí sa rybám oblúkom vyhýbajú. V našich zemepisných šírkach je suplementovanie omega-3 výživovými doplnkami doslova nutné, a aj preto som sa rozhodla siahnuť po OmegaMarine PREMIUM. Som zvyknutá užívať dve kapsuly ráno a na večer ďalšie dve. Tak mám pokrytú jednu celú dennú dávku. Kapsuly sú plné lososového oleja, prehĺtajú sa veľmi ľahko, a pritom po nich nezostáva rybia chuť.

,,Tento produkt, som zaradila do svojej dennej rutiny."

Nástrahy chladnejšieho počasia

S jeseňou väčšinou prichádza únava a vyčerpanie. Cítim ju na sebe aj ja. V tomto období mi je taktiež nápomocná OmegaMarine PREMIUM, ktorá obsahuje navyše vitamín D, ktorý podporuje imunitný systém. Pri jej dlhodobom užívaní navyše udržuje zdravé oči i normálnu činnosť mozgu. Omega-3 je teda aktuálna celoročne a mňa osobne drží nad vodou.

V týchto dňoch skúšame tiež novú divadelnú hru Pozvánka, a verím, že aj vďaka tomuto produktu mi pôjde učenie textov oveľa rýchlejšie. Herectvo je moja srdcová záležitosť a ja viem, že svojmu srdcu dávam tú najlepšiu výživu práve vďaka OmegaMarine PREMIUM. Vďaka patentovanému procesu spracovania rybieho tuku si v sebe kapsuly uchovávajú maximálne množstvo účinných látok. Všetkým odporúčam, vyskúšať to.“

OmegaMarine PREMIUM
Zistite viac o OmegaMarine PREMIUM, prečítajte si viac o zložení a zdravotných benefitoch
Zuzana Tlučková
Partner
Zuzana TlučkováHerečka
OmegaMarine PREMIUM
Zistite viac o OmegaMarine PREMIUM, prečítajte si viac o zložení a zdravotných benefitoch

Čo hovoria naši zákazníci

Partner
NaturaMed som si našiel sám ako zákazník

Nový produkt OmegaMarine Premium obsahuje novú generáciu omega-3 a najčerstvejší olej na svete. Ja osobne užívam 4 kapsuly denne a cítim sa dobre. Vlastne nemôžem napísať, že sa cítim lepšie ako predtým, pretože užívam omegu-3 už od roku 2006 a neviem, ako by som sa cítil bez nej. Viem len jedno, je mi dobre a neviem, čo je vreckovka. Okrem tej, ktorú si dávam do vrecka na saku.

Alexander Hemala
moderátor
Chcem vedieť viac
Partner
Omega-3 sú vhodné aj pre budúce mamičky

Naša strava by mala byť pestrá a vyvážená, aby sme telu dodali všetky potrebné živiny, hlavne tie, ktoré si naše telo nedokáže vyrobiť samo.

Janka Trebulová
Špecialistka na zdravú výživu
Chcem vedieť viac
Partner
Snažím sa udržiavať vo forme nielen pohybom, ale aj Movisanom

Celý svet si ma pamätá ako majstra Európy z roku 1976. Bol som vtedy na vrchole svojich síl. Veľmi rád na toto obdobie spomínam. Ale nebolo by nič smutnejšie, než vidieť sám seba, že sa ako bývalý futbalový reprezentant nemôžem hýbať kvôli problémom s kĺbmi.

Antonín Panenka
Futbalista a majster Európy
Chcem vedieť viac
Partner
AquaMAGNESIUM – to najlepšie pre moje svaly a psychickú pohodu

AquaMagnesium užívam pravidelne preto, aby som znížil svoju únavu a vyčerpanie pri, ale aj po pretekoch, a udržal si v kondícii svoje svaly a myseľ. Všetci vieme, že víťazstvo je tiež o hlave

Filip Adel
Profesionálny cyklista a reprezentant ČR
Chcem vedieť viac
Partner
Vďaka Movisanu môžem stále pretekať na plno

Potom čo už chvíľu užívam Movisan, naozaj vnímam rozdiel a cítim, že si môžem stále robiť to, čo ma baví – pretekať v kvadriatlone a rozšíriť svoju zbierku medailí. To všetko vďaka 1 malej kapsule Movisanu každý deň!

Leoš Roušavý
majster sveta v kvadriatlone
Chcem vedieť viac
Overený zákazník
Bol už čas začať sa starať o svoju prostatu

Som už dôchodca, ale stále mám veľa záľub a uprednostňujem aktívne trávenie voľného času. Venujem sa záhradníctvu, ovocinárstvu a mojou ďalšou vášňou je víno a práca s ním spojená.

Michal Kapucián
Pezinok
Chcem vedieť viac
Overený zákazník
Ako starnem, je dôležité doplniť omega 3

Od spoločnosti NaturaMed som už dlhšie odoberala jeden produkt a spolu s ním mi v zásielke prišli aj letáčiky s ponukou OmegaMarine PREMIUM. Veľmi ma zaujal práve popis produktu, kde som sa dočítala, čo všetko obsahuje. V dnešnej dobe sú omega-3 kyseliny a vitamín D veľmi dôležité, preto sa mi táto kombinácia páčila.

Andrea Tomašovičová
Trnava
Chcem vedieť viac
Overený zákazník
Pravidelnosť na prvom mieste

Pretože si naozaj uvedomujem, že je veľmi dôležité a potrebné sa o svoje zdravie starať, užívam viaceré výživové doplnky.

Edita Duriaková
Bratislava
Chcem vedieť viac
Overený zákazník
Svojej mame som OmegaMarine PREMIUM musel kúpiť tiež.

Moja mama má už 83 rokov a keď som jej vysvetlil, o čom omega-3 nenasýtené mastné kyseliny sú, začala ich užívať tiež.

Jozef Lupták
Karlova Ves
Chcem vedieť viac
Overený zákazník
Veľmi dobre obe vieme, čo naše srdiečka potrebujú.

Produkt užívám už dlho. Predtým som užívala produkty z lekárne, kvôli srdiečku, ale potom som niekde, už si nepamätám kde, narazila na omega-3 od spoločnosti NaturaMed. Páčilo sa mi zloženie, tak som ju vyskúšala a užívam ju denne.

Helena Kovačková
Prešov
Chcem vedieť viac
Overený zákazník
NaturaMed som vyskúšala i ja a som veľmi spokojná.

Môj známy je dlhoročný zákazník spoločnosti NaturaMed a práve od neho som dostala odporúčanie na výživový doplnok OmegaMarine PREMIUM, pretože s ním v rodine majú veľmi dobré skúsenosti. Vyskúšala som ho teda i ja a som taktiež veľmi spokojná.

Vlasta Zacharovská
Štúrova
Chcem vedieť viac
On-line poradňa
MUDr. Iveta Plšeková
MUDr. Iveta Plšeková
Obvodná lekárka v Petržalke

Chcete sa opýtať na naše doplnky stravy a ich užívanie, opýtajte sa v online poradni našich odborníkov z pohodlia domova.

On-line poradňa