Z Nórska mieria na Slovensko kamióny plné imunity. Vitamín D bude pre všetky rodiny zadarmo! Ako ho získať?

Z Nórska mieria na Slovensko kamióny plné imunity. Vitamín D bude pre všetky rodiny zadarmo! Ako ho získať?

3 minúty čítanie 4368

Líder v predaji vysokokvalitných omega-3 na slovenskom trhu sa rozhodol pre dobročinný dar. Každá rodina na Slovensku má teraz príležitosť získať vitamín D zadarmo. A to rovno ročné balenie. Možno sa ponúka otázka, prečo to tento gigant v omega- 3 na slovenskom trhu robí? Ponuky produktov zadarmo môžu vyvolávať otázky.

Martin Kozelský, riaditeľ spoločnosti vnáša do celej situácie svetlo a objasňuje rozhodnutie spoločnosti venovať všetkým rodinám na Slovensku ročné balenie vitamínu D.  

„Takmer 2 milióny zákazníkov v SR verí kvalite našich produktov. Preto sme na domácom trhu jednou z najväčších spoločností. A keďže v tomto roku oslavujeme 15 rokov, rozhodli sme sa všetkým Slovákom na podporu imunity darovať ročné balenie vitamínu D. Z výskumu totiž vyplýva, že každý Slovák ho má obrovský nedostatok.“ 

Taký argument znie rozhodne rozumne. A prečo vlastne chcieť vitamín D?  

Vitamín D 

Posledné výskumy potvrdzujú súvislosť medzi podporou imunity a vitamínom D. Ľudské telo si ho na rozdiel od ostatných vitamínov síce dokáže vyrobiť samo pomocou syntézy, ale...aby tento proces mohol začať, je nevyhnutné slnečné žiarenie, ktoré pôsobí na pokožku. Preto je v zimných mesiacoch zásoba vitamínu D v tele minimálna. Pritom je príjem tohto vitamínu absolútne nevyhnutný. V našich zemepisných šírkach je pre nedostatok slnečného svitu odporúčané konzumovať vitamín D celoročne.  

Nedostatok vitamínu D 

Znížená schopnosť premeny slnečného žiarenia na vitamín D sa na počudovanie vyskytuje aj u ľudí s vyšším množstvom melanínu v pokožke, teda u osôb s hnedou a opálenou pokožkou. A keďže sa vitamín D nevytvára do zásoby, je evidentné, že sa tento problém týka skoro každého z nás. Prieskumy tiež potvrdzujú, že 8 z 10 Slovákov trpí jeho nedostatkom.  

Účinok vitamínu D 

Vitamín D má naviac akýsi kľúč, ktorým umožňuje vstup vápnika do kostí. Ovplyvňuje vstrebávanie vápnika v tenkom čreve a podieľa sa na vyzrievaní kostných buniek. Je preto nevyhnutný aj v rámci podpory. Možno si vybavíte, že u detí sa predpisuje vitamín D už od ranného detstva.  

V tejto dobe je ale ešte významnejší ďalší účinok vitamínu D a to jeho schopnosť regulácie imunitnej odpovede. Vitamín D pozitívne ovplyvňuje bunky imunitného systému podieľajúceho sa na udržaní nášho zdravia.  

Sčítané a podčiarknuté... 

Je úplne evidentné, že vitamín D je pre naše telo nenahraditeľný. Môžeme prejsť celým internetom a výsledok bude vždy rovnaký. Vitamín D pomáha udržiavať naše zdravie. V našej kotline, kde sme neustále zahalení do tzv. deky a slnko vidíme len sporadicky, dáva zmysel celoročné užívanie vitamínu D. 

A tak vravíme – keď dávame, berte! 

Na získanie ročného balenia vitamínu D pre svoju rodinu vám stačí zaplatiť poštovné vo výške 1, 95 €. Nebudete s tým mať žiadne ďalšie výdavky ani žiadne záväzky. Balenie sa zmestí do vašej poštovej schránky. Nikam nemusíte chodiť. Objednajte si svoje ročné balenie zadarmo bez záväzkov práve tu.  

Vaše komentáre

Jaroslav Galko

Mám záujem o vaše výživové doplnky.

Miroslav Ftorek

Manželka bude mať 70 rokov a je to asi jediný vitamín ktorý je ochotná užívať pravideľne.chcel by som jej okrem iného darovať Váš vitamín zároveň by sme ho užívali spolu s dcérou a vnukom. Celá rodina.

Eva Vičanová

áno beriem dlhodobo a chcem pokračovať .vyhovuje mi ročné balenie ďakujem - Eva Vičanová.

Celkova Jaroslava

Mam zaujem o vitamin D dakujem.

Katarína Berkova

Mám záujem o vitamín D

Marian Krajochvíl

Mám záujem o ročné balenie vit. D, aj pre moju manželku. Oba máme cez 70 rokov. Ďakujeme!!!

Pridať komentár

Sdílet

Mohlo by vás zaujímať

On-line poradňa
MUDr. Iveta Plšeková
MUDr. Iveta Plšeková
Obvodná lekárka v Petržalke

Chcete sa opýtať na naše doplnky stravy a ich užívanie, opýtajte sa v online poradni našich odborníkov z pohodlia domova.

On-line poradňa